Ліцей «Євроленд» » «Від захоплення до професії»

«Від захоплення до професії»


23 жовтня 2018 року учні 7 класу гімназії «Євроленд» взяли участь у Виставці-конкурсі технічної творчості і декоративно-прикладного мистецтва представленого державним професійно-технічним навчальним закладом «Київське вище професійне училище машинобудування та комп’ютерно-інтегрованих технологій».
Після оголошення запрошення на участь, учнями було прийняте рішення брати участь у виставці-конкурсі за напрямом декоративно-прикладного мистецтва.Під керівництвом керівника гуртка «Рукоділля» Алєксікової О.Ю. учнями були створені дуже цікаві та захоплюючі вироби декоративно-прикладного мистецтва. Приємно усвідомлювати, що діти отримали справжнє задоволення від створення своїх конкурсних робіт.
На виставці-конкурсі учнями була представлена спільна робота «Олень 4 сезони» яка складалася з чотирьох окремих робіт : Олень TOYS, Олень 3DMODEL, Олень DECO, Олень PAPERCRAFT.
Завдяки великому бажанню, натхненню та творчому підходу до виконання конкурсних робіт учні 7 класу здобули відмінні результати. А саме:
за напрямом паперове моделювання
- Корж Вероніка 1 місце (Олень PAPERCRAFT)
- Яременко Варвара 2 місце (Олень 3DMODEL)
за напрямом м’яка іграшка у молодша вікова категорія 12-15 років
-Бобок Анна 1 місце (Олень TOYS)
за напрямом вироби з дротових каркасів
-Бабелюк Вікторія 3 місце (Олень DECO)
Вітаємо наших переможців!
«Від захоплення до професії»«Від захоплення до професії»
«Від захоплення до професії»«Від захоплення до професії»