euroland
Ліцей «Євроленд» » Міжнародний фестиваль мов та культур

Міжнародний фестиваль мов та культур


Міжнародний фестиваль мов та культур

За новітньою українською традицією в Українському домі відбувалося Свято культур – «Міжнародний фестиваль мов та культур», в якому взяли участь представники з понад 22 країн світу.
На фестивалі було представлено експозиціями та традиційними національними кухнями і багато екзотичних та відомих нам країн нашої прекрасної Землі – Палестини, Індії, Японії, Туреччини, Грузії, Молдови, Білорусі, Словенії , Чехії, Танзанії, В’єтнаму та багато інших.
У рамках заходу учасники ознайомили відвідувачів зі своїми традиціями та культурою, демонстрували пісні та танці, тішили гостей яскравими виступами з національним колоритом, а також представляли майстер-класи з різних видів мистецтва. Приємним сюрпризом від організаторів став ярмарок, на якому можна було скуштувати національні страви різних народів світу, придбати сувеніри і подарунки на згадку про захід.
Діти ШДС та гімназії «Євроленд» із задоволенням брали участь у цьому заході. Свято вдалося на славу. Діти отримали чимало позитивних емоцій та гарних вражень.
Міжнародний фестиваль мов та культурМіжнародний фестиваль мов та культурМіжнародний фестиваль мов та культурМіжнародний фестиваль мов та культурМіжнародний фестиваль мов та культурМіжнародний фестиваль мов та культурМіжнародний фестиваль мов та культур