euroland
Ліцей «Євроленд» » Бібліотечний урок «Від читацької компетентності до інформаційної грамотності»

Бібліотечний урок «Від читацької компетентності до інформаційної грамотності»


Ні в кого не викликає сумніву, аби бути успішним у подальшому житті, сучасний випускник школи має бути освіченою інтелектуальною особистістю, володіти загальною та інформаційною культурою, умінням самостійно та гнучко мислити, творчо вирішувати життєві та професійні питання.
Сучасна бібліотека пропонує не тільки цікаве читання та дозвілля, але й привчає гімназистів користуватися електронними базами, віртуальними довідковими службами, критично ставитися до інформації з Інтернет. Старшокласники віртуально відвідали Національну бібліотеку ім. В. Вернадського, бібліотеку ім. Ярослава Мудрого та Національну бібліотеку для дітей — найбільші бібліотеки України і Києва.
Щоб оволодіти навичками пошуку, гімназисти познайомилися з електронними ресурсами бібліотек, системою каталогів і картотек, УДК бібліотеки та самостійно виконали практичне завдання.
А закінчилася наша зустріч несподіваною дискусією: «чи є на світі Бог?», «чи достатньо для успіху і щастя, — тільки мати гроші?», «читання книг — це «обов’язково» чи задоволення?».
Та відповідь буде доросла: «Твоє життя — твій вибір».
Бібліотечний урок «Від читацької компетентності до інформаційної грамотності»Бібліотечний урок «Від читацької компетентності до інформаційної грамотності»