euroland

Сніг на поріг !Сніг на поріг !
Зима, нарешті, подарувала всім нам можливість із задоволенням подихати свіжим морозним повітрям! Активно й творчо побавитись зі снігом!! Зліпити СНІГОВИКА!!!
Напередодні Міжнародного свята - Дня СНІГОВИКА, весела й креативна команда вчителів ліцею (Роман Ралко, Радислав Ломанов, Анастасія Антонець, Діана Семеняка, Світлана Шуст, Олена Калмикова, Вікторія Олійник) із задоволенням створили снігову фігуру!!!
А якого СНІГОВИКА створили ви цією зимою?!!!
Міжнародний день сніговика

Новорічні пригоди казкових героївЦього тижня учні ліцею "Євроленд" Euroland School (5 та 7 клас) зіграли виставу - "Новорічні пригоди казкових героїв". Тижні клопіткої підготовки не пройшли даремно: чудово підібрані образи та фантастична гра дітей подарували гарний новорічний настрій всім присутнім!!!

Новорічні пригоди казкових героїв

Запрошуємо на навчанняЯк на уроці географії навчитися визначити зміни у погоді, передбачити природні катаклізми та, водночас, зробити прогнозування для організації свого майбутнього бізнесу? На перший погляд, здається, що це неможливо. Але, не для учнів ліцею «Євроленд». Адже ми вже декілька років на уроках географії успішно впроваджуємо «технології нового покоління» - Геоінформаційні системи (ГІС). Як все це відбувається на практиці? Діти, використовуючи різноманітні географічні, статистичні, демографічні та технічні дані, що отримуються з міжнародних супутникових систем, при допомозі спеціальної платформи проводять різного роду аналітичні операції. При цьому отримані дані можна використовувати не лише в навчально-пізнавальних цілях, а й застосовувати у «дорослому житті», зокрема, у різноманітних галузях господарської та підприємницької діяльності людини - земельного кадастру, кадастрів природних ресурсів і природно-заповідного фонду, планування навколишнього середовища, сільське і лісове господарства, охорона природи. Використовуючи на практиці ГІС, ми досягаємо головного завдання у навчальній підготовці дітей, а саме: перенесення з абстрактної площини отриманих вмінь та навичок до їхнього застосування у повсякденному житті...

Запрошуємо на навчання

Андріївські вечорниці13 грудня український народ відзначає день вшанування Святого апостола Андрія Первозванного. З цим святом в українців пов’язано чимало традицій, легенд, цікавих розваг і забав між молоддю. Саме цього дня відбувалися Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Для ліцею «Євроленд» - це свято вже стало традиційним.

Андріївські вечорниці

Світ через об'єктив смартфонаВпродовж листопада місяця в ліцеї "Євроленд" відбувався конкурс для творчих та креативних - "Світ через об'єктив смартфона", в якому ліцеїсти продемонстрували навички фотографування за допомогою своїх гаджетів. Для зручності всі фотосвітлини було розділено на декілька категорій. Нам нелегко було визначити переможців, адже у світлинах відображено світ очима авторів!! А індивідуальність сприйняття світу - одна з найголовніших рис розвитку особистості!!!

Конкурс з англійської мови "Гринвіч"Одним з навчальних кредо ліцею "Євроленд" є участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсах. От і вчора ліцеїсти долучилися до ХІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч". Завдання хоча й були складними, але діти з легкістю впоралися з ними. Тепер очікуємо на призові місця та гарні подарунки

Конкурс з англійської мови "Гринвіч"

Листи Захисникам УкраїниУ сучасному інформаційному суспільстві завжди приємно отримувати паперові листи. Вони дозволяють тримати зв'язок з найвідаленішими та найнедоступнішими місцями нашої планети, навіть з тими, де триває війна... Учні 5-7 класів долучилися до ініціативи батьківського активу ліцею "Євроленд" та написали листи Захисникам України, в яких висловили їм свою вдячність за чисте небо над нашими головами та надію на мир, за їхню нелегку місію, що полягає у збереженні територіально-національної єдності нашої держави... І ось листи вручені адресатам... Нехай листи наших діток стануть для Вас оберегами аж до повернення до свого дому!!! Нехай береже Вас Бог!!! Слава Україні!!!
Листи Захисникам України

День української писемності та мовиСлова росли із ґрунту, мов жита.
Добірним зерном колосилась мова.
Вона як хліб. Вона мені свята.
І кров’ю предків тяжко пурпурова.
© Ліна Костенко
Щорічно в Україні 9 листопада відзначають День української писемності та мови. В цей день учні та викладачі ліцею «Євроленд» (4-11 класи) традиційно долучились до написання радіодиктанту національної єдності! Крім того, для ліцеїстів були проведені різноматнітні заходи, приурочені до святкування Дня української писемності та мови. Так, молодші учні (5,6 класи) брали участь в українознавчому квесті, в якому виконували цікаві завдання з української мови, а старшокласники (7-11 класи) зіграли в інтелектуальну гру знавців рідної мови, в якій гарно продемонстрували свої вміння та навички володіння українською мовою. Приємно, що наші діти мають високий рівень знання рідної мови та шанують традиції свого народу. Адже досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає нація і держава

День української писемності та мови


ЄвроДжураДень захисника України має велике суспільне значення та значну інтеграційну цінність. Нація об'єднується навколо спільних цінностей та консолідується у питаннях їх захисту. Тому Європейський університет активно підтримує спільні заходи різних підрозділів. За доброю традицією 13 жовтня на запрошення керівництва ліцею Євроленд для проведення змагання “ЄвроДжура” до старшокласників завітали першокурсники Бізнес-коледжу, яких супроводжували два лідери-другокурсники Олег Вшивцов та Назарій Тищенко. Юнаки організовано створили дві дружні команди і змагалися у військово-історичному батлі, підтягуванні на перекладині та біговій естафеті. В результаті перемогла дружба і на завершення змагань лідери домовилися про наступні спільні активності. Почергово різні етапи координували вчителі Р.С.Ралко та В.М.Милашенко. Підсумки зустрічі натхненно підбила завуч В.А.Олійник. До нових зустрічей!!!

ЄвроДжура