euroland
Ліцей «Євроленд» » Інформація » Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"

Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"


Традиційно в гімназії "Євроленд" проводився тиждень географії. Цьогоріч юні мрійники та колумби заглиблювалися у пласти географічних знань з 10.05.2016-13.05.2016 року.
Тиждень проводився під девізом:
"Не знаю - прочитаю,
не вмію - навчусь.
Але в географії я успіху добюсь !"

Цікаві розвиваючі завдання, ігри, творчі конкурси та мандрівки безперечно активізували пізнавальну діяльність учнів, збагатили їх географічною інформацією та перконали у тому, що без географії ми не можемо бути ніде.

10 травня відбувся відкритий урок у 7-б класі. Тема уроку: "Атлантичний океан". Провела і підготувала вчитель географії - Торовик Алла Петрівна.
Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"


11 травня відбувся відкритий урок в 6 класі. Тема уроку: "Кількість і розміщення населення Землі". Провела і підготувала вчитель географії - Торовик Алла Петрівна.

Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"


11 травня відбувся відкритий урок в 7 класі. Тема уроку: "Індійський океан". Провела і підготувала вчитель географії - Торовик Алла Петрівна.
Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"Тиждень географії в гімназіїї "Євроленд"
[center][/center]