euroland
Ліцей «Євроленд» » Інформація » Екскурсія в Національний науково-природничий музей НАН України

Екскурсія в Національний науково-природничий музей НАН України


Будь-хто охочий може, не залишаючи Києва, ознайомитися з природою і тваринним світом найдальших куточків нашої планети. Не вірите?
10 травня учні 3-А і 3-Б класів відвідали Національний науково-природничий музей НАН України. Його було створено 1966 року як єдиний експозиційно-територіальний комплекс у складі Геологічного, Палеонтологічного, Зоологічного, Ботанічного й Археологічного музеїв. На площі 8000 кв. метрів у 24 залах зібрано понад 30000 експонатів, що розповідають про виникнення, будову й еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, про його минуле й сьогодення, про історію матеріальної культури племен і народів, що населяли територію України. Центральне місце в музеї посідає комплекс тридцяти діорам – ландшафтних експозицій та біологічних груп.
Екскурсія в Національний науково-природничий музей НАН УкраїниЕкскурсія в Національний науково-природничий музей НАН УкраїниЕкскурсія в Національний науково-природничий музей НАН УкраїниЕкскурсія в Національний науково-природничий музей НАН України