euroland
Ліцей «Євроленд» » Інформація » Вітаємо зі святами

Вітаємо зі святамиСьогодні українці відзначають три свята: День Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України!
14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України.
Бажаємо всім нашим захисникам міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!
Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!
https://www.facebook.com/1971832856376116/posts/3412270222332365/
https://www.facebook.com/EurolandSchool/videos/990403801386231

14 жовтня – знаковий день для українців. Цього дня ми відзначаємо декілька національно важливих свят, серед них – День козацтва. Ідея запорізького козацтва постійно живе в українській душі. Адже ці відчайдухи одними з перших стали на боротьбу за волю та державність українського народу. «Запорізькій козак і воїн», «запорізький козак і лицар» - ці поняття в нашій свідомості ніколи не розділялись одне від другого. І от в переддень цього свята між учнями 5 та 6 класу проведено історичну вікторину «Козацькому роду – не має переводу!», в якій нащадки козаків повинні були продемонструвати свої знання з історії козацтва, винахідливість та кмітливість, таланти і волю до перемоги. Все це вони мали показати на віртуальному полі бою, де за кожну «сутичку» козацькі загони отримували певні бали, які наближали їх до перемоги. В підсумковому результаті, що особливо приємно, перемогу здобула команда 5 класу «Юні козачата» (57 балів), другими та третіми стали команди 6 класу «Козаки в Угорщині» (56 балів) та «Україна OneLove» (50 балів). Вітаємо всіх учасників гри, адже ви продемонстрували, що гідні називатися славними нащадками козацького роду та нести їхні традиції! Слава українському козацтву! Слава Україні!

Вітаємо зі святами Покрови Пресвятої Богородиці і Днем захисників України усіх часів!
Для Європейського університету день 14 жовтня - особливий. Сьогодні нам виповнюється 29 років!
Від усієї душі ми дякуємо людям, які протягом багатьох сотен років української історії у вирішальні часи стають на захист нашої землі та держави!
Низький уклін вам, Слава Україні!


Вітаємо зі святами
Вітаємо зі святами
Вітаємо зі святами
Вітаємо зі святами
Вітаємо зі святами
Вітаємо зі святами
Вітаємо зі святами
Вітаємо зі святами