euroland
Ліцей «Євроленд» » Новини » Міжнародна Олімпіада з англійської мови “Generation MSM: Make! Succeed! Manage!”

Міжнародна Олімпіада з англійської мови “Generation MSM: Make! Succeed! Manage!”


В гімназії "Євроленд" пройшов 1 тур ІІІ Міжнародної Олімпіади з англійської мови “Generation MSM: Make! Succeed! Manage!”
Організаторами Олімпіади є Міжнародний Союз Молоді (Прага, Чеська Республіка та Київ, Україна) і Oxford International Education Group (Лондон, Великобританія). Також Олімпіада відбувається при підтримці Посольства Україні в Чеській Республіці, Міністерства молоді та спорту України, провідних державних університетів Чеської Республіки та English Testing Service (Прінстон, США) – розробника міжнародного іспиту TOEFL, якій надав матеріали для Олімпіади.
В першому турі Олімпіади “Test Your English” взяло участь 22 учні 8-11 класів. Завдання для Олімпіади було розроблено в форматі міжнародного тесту TOEFL Junior, щоб ознайомити учасників з принципами складання найбільш поширених тестів з англійської мови, провести незалежну оцінку рівня володіння мови та підготувати до тестів в майбутньому.
Результати 1 туру будуть відомі на початку лютого, коли 1 тур пройде в усіх школах-учасницях.
Попереду ще другий тур, в якому учасникам буде запропоновано творче завдання - написати мотиваційний лист до Університету своєї мрії. Всі учасники другого туру отримають сертифікат учасника ІІІ Міжнародної Олімпіади “Generation MSM: Make! Succeed! Manage!”
Бажаємо дістати найвищі бали та гідно представити наш "Євроленд"!
Міжнародна Олімпіада з англійської мови “Generation MSM: Make! Succeed! Manage!”Міжнародна Олімпіада з англійської мови “Generation MSM: Make! Succeed! Manage!”Міжнародна Олімпіада з англійської мови “Generation MSM: Make! Succeed! Manage!”Міжнародна Олімпіада з англійської мови “Generation MSM: Make! Succeed! Manage!”Міжнародна Олімпіада з англійської мови “Generation MSM: Make! Succeed! Manage!”