euroland
Ліцей «Євроленд» » Новини » День пам'яті Чорнобильської трагедії в ліцеї "Євроленд"

День пам'яті Чорнобильської трагедії в ліцеї "Євроленд"


День пам'яті Чорнобильської трагедії в ліцеї "Євроленд"

26 квітня у ліцеї «Євроленд» говорили про Чорнобиль. Для учнів 5-11 класів вчителями історії Ралком Р.С. та біології Житник С.В. було проведено інформаційно-тематичний захід «Чорнобиль. 26.04.1986».
Ми говорили з дітьми про історію будівництва АЕС та Прип’яті, намагалися з’ясувати причини аварії на ЧАЕС та обговорили небезпеку, яку несуть нашій Планеті радіоактивні елементи.
Діти були вражені мужністю і героїзмом пожежників, які першими прибули до 4-го енергоблоку, і які, фактично, своїм життям врятували людство від більш тяжких наслідків аварії.
Розповіді вчителів були доповнені відеохронікою та фотоілюстрацією тих подій. Схвильовано почувалися учні після прослуховування аудіо з розмовою пожежних диспетчерів після вибуху на ЧАЕС, яку ще можна вважати «найтрагічнішою телефонною розмовою ХХ ст.» До того ж діти вирушили у віртуальну мандрівку з «залишеним» плюшевим ведмедиком Тедді до міста-«привида» Прип’яті.
Врятований світ – найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився такий «Чорнобиль».