euroland
Ліцей «Євроленд» » Новини » Вітаємо з Днем Європи!

Вітаємо з Днем Європи!


Вітаємо з Днем Європи!

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода.

В ліцеї "Євроленд" сьогодні пройшли заняття, присвячені Дню Європи та європейській інтеграції України.

Україна належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку, і альтернативи цьому вибору немає. Україна пройшла довгий і тернистий шлях, щоб довести ідею стати частиною Європейського Союзу до логічного завершення.

18 квітня 2022 р. Президент України Володимир Зеленський передав заповнену анкету-опитувальник главі представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу.
Підсумовуємо наші європейські прагнення словами віце-прем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, яка відзначила, що анкета – це «книга української державності». «Всі ці зміни, які ми зробили, за які зараз боремося. Це й про права людини, і найвищі людські цінності, і економіка та велика кількість змін і трансформацій».

Щодня ми боремося за встановлення та збереження в нашій державі європейських цінностей. Кожна українська родина платить високу ціну за вибір свободи і гідності, ми єдині в цій боротьбі.
Вітаємо усіх українців з Днем Європи!

Рекомендовані матеріали:
Методичні рекомендації проведення уроку до дня Європи – 9 травня 2022 для закладів загальної середньої освіти;
Metodychni-rekomendatsiyi-ta-materialy-yak-provesty-urok-do-dnya-YEvropy-2-1.pdf [263.36 Kb]

День Європи-урок.
Вітаємо з Днем Європи!
Вітаємо з Днем Європи!
Вітаємо з Днем Європи!
Вітаємо з Днем Європи!