euroland
Ліцей «Євроленд» » Новини » Вітаємо Олену Іванівну Тимошенко та весь колектив Європейського університету із врученням Почесної грамоти Святошинської КМДА

Вітаємо Олену Іванівну Тимошенко та весь колектив Європейського університету із врученням Почесної грамоти Святошинської КМДА


8 березня 2023 року в ліцеї "Євроленд" відбувся урочистий концерт, присвячений Святу Весни та усіх жінок. На знак пошани та відзнаки багаторічної успішної роботи усіх співробітників Європейського університету Президенту Європейського університету, директору "Євроленду" Олені Іванівні Тимошенко було вручено Почесну грамоту Святошинської КМДА!

Освіта стала життєвим шляхом Тимошенко Олени Іванівни. Педагог у третьому поколінні українських освітян — Олена Іванівна пройшла всі етапи професійного становлення.
Родина Тимошенків створила авторську систему безперервної освіти від садочка до докторантури. Цей освітянський комплекс став основою професійної та творчої діяльності Олени Іванівни.

На посаді Президента ПВНЗ "Європейський університет" Олену Іванівну характеризує постійний пошук раціональних прийомів і форм в організації роботи Європейського університету та його структурних підрозділів. Усі свої сили, досвід та енергію вона спрямовує на розвиток закладів та формування якісного складу нayкoвo-пeдaroriчниx працівників i розвиток матеріально-технічної бази.
Вітаємо Олену Іванівну Тимошенко та весь колектив Європейського університету із врученням Почесної грамоти Святошинської КМДА

Олена Тимошенко член клубу ректорів та проректорів Європи з 2009 р., від Федерації миру в усьому світі має почесне звання Посол миру, академік академії політичних наук з 2016 р., голова Асоціації вищих навчальних закладів України приватної форми власності.

Олена Іванівна 15й рік поспіль є організатором щорічної конференції «Безпекотворення: питання теорії, практика та правові аспекти» та є головою редакційної колегії щорічного спеціалізованого збірника за матеріалами традиційної міжнародної науково-практичної конференції з безпеки, є головою редакційної колегії журналу «Економіка i управління», активно впроваджує StartUp рух в університеті.
Вона є автором понад 100 наукових праць з історії, педагогіки, менеджменту освіти та менеджменту безпеки.

3 початком збройної агресії РФ проти України Олена Іванівна на передній лінії фронту з волонтерства та підтримки як військових ЗСУ, так і організацій, які займаються підтримкою ВПО. За її ініціативи, разом у співпраці з очільником Луганської військової адміністрації С.Гайдаєм, було відкрито хаб-шелтер для сімей вимушених переселенців з Луганської області. Крім того, Європейський університет один з перших приєднався до ініціативи приватних 3BO, які приймають на безкоштовне навчання студентів з тимчасово окупованих територій.

Вітаємо Олену Іванівну та весь колектив Європейського університету з почесною відзнакою!

Запис концерту дивіться за посиланням: