Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Педколектив


Адміністрація

Кафедра вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін
(Гнатенко Тетяна Олександрівна, Семеняка Діана Олександрівна, Ралко Роман Сергійович)

Кафедра вчителів іноземних мов
(Костенко Дмитро Вікторович, Єкимов Павло Генадійович, Ширяєв Сергій Кирилович, Красуцька Світлана Сергіївна, Кумечко Ганна Вікторівна, Волинець Юлія Олександрівна)


Кафедра вчителів природничо - математичних дисциплін
(Опольський Михайло Владиславович, Калмикова Олена Павлівна, Щербатюк Андрій Вікторович)


Кафедра вчителів фізично-естетичного циклу
(Андреєв Микита Андрійович, Павлишин Олег Степанович, Бойко Оксана Миколаївна, Кожухар Галина Борисівна, Мартиненко Тамара Володимирівна)


Вихователі групи продовженого дня
(Тонюк Світлана Борисівна, Робенко Валентина Миколаївна, Троцик Алла Дмитрівна, Калінічева Катерина Віталіївна, Дегтяренко Тетяна Володимирівна, Шевель Ольга Ярославівна, Ганченко Галина Опанасівна, Видронок Людмила Михайлівна)


Хореографи
(Мошенець Тетяна Сергіївна, Федорова Надія Віталіївна)

Кафедра вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін


Кафедра вчителів суспільно-гуманітарних дисциплінГнатенко Тетяна Олександрівна - вчитель української мови, "старший вчитель"
Кафедра вчителів суспільно-гуманітарних дисциплінСеменяка Діана Олександрівна - вчитель української мови, "старший вчитель"
Кафедра вчителів суспільно-гуманітарних дисциплінРалко Роман Сергійович - вчитель історії, "старший вчитель"

Кафедра вчителів фізично-естетичного циклу


Кафедра вчителів фізично-естетичного циклуАндреєв Микита Андрійович - вчитель фізичної культури
Кафедра вчителів фізично-естетичного циклуБойко Оксана Миколаївна - вчитель фізичної культури
Кафедра вчителів фізично-естетичного циклуПавлишин Олег Степанович - вчитель фізичної культури
Кафедра вчителів фізично-естетичного циклуКожухар Галина Борисівна - вчитель фізичної культури
Кафедра вчителів фізично-естетичного циклуМартиненко Тамара Володимирівна - вчитель фізичної культури

Вихователі групи продовженого дня


Вихователі групи продовженого дняТонюк Світлана Борисівна - вихователь групи продовженого дня

Вихователі групи продовженого дняРобенко Валентина Миколаївна - вихователь групи продовженого дня

Вихователі групи продовженого дняТроцик Алла Дмитрівна - вихователь групи продовженого дня

Вихователі групи продовженого дняКалінічева Катерина Віталіївна - вихователь групи продовженого дня

Вихователі групи продовженого дняДегтяренко Тетяна Володимирівна - вихователь групи продовженого дня

Вихователі групи продовженого дняШевель Ольга Ярославівна - вихователь групи продовженого дня

Вихователі групи продовженого дняГанченко Галина Опанасівна - вихователь групи продовженого дня

Вихователі групи продовженого дняВидронок Людмила Михайлівна - вихователь групи продовженого дня

Кафедра вчителів філологічних наук


Кафедра вчителів філологічних наукГрибок Лариса Георгіївна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший вчитель"
Кафедра вчителів філологічних наукКафедра вчителів філологічних наукКафедра вчителів філологічних наукКафедра вчителів філологічних наук
Кафедра вчителів філологічних наукКафедра вчителів філологічних наукКафедра вчителів філологічних наукКафедра вчителів філологічних наук
Кафедра вчителів філологічних наукКафедра вчителів філологічних наукКафедра вчителів філологічних наукКафедра вчителів філологічних наук

Кафедра вчителів природничо - математичних дисциплін


Кафедра вчителів природничо - математичних дисциплінКалмикова Олена Павлівна - вчитель математики, спеціаліст першої категорії


Кафедра вчителів природничо - математичних дисциплінОпольський Михайло Владиславович - вчитель предмету "Захист Вітчизни"


Кафедра вчителів природничо - математичних дисциплінЩербатюк Андрій Вікторович - вчитель економіки, спеціаліст вищої категорії, "вчитель-методист"

Кафедра вчителів іноземних мов


Кафедра вчителів іноземних мовКостенко Дмитро Вікторович - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "вчитель-методист".

Кафедра вчителів іноземних мовЄкимов Павло Геннадійович - вчитель німецької мови

Кафедра вчителів іноземних мовШиряєв Сергій Кирилович - вчитель англійської мови

Кафедра вчителів іноземних мовКрасуцька Світлана Сергіївна - вчитель англійської мови

Кафедра вчителів іноземних мовКумечко Ганна Вікторівна - вчитель англійської мови

Кафедра вчителів іноземних мовВолинець Юлія Олександрівна - вчитель англійської мови

Адміністрація


Адміністрація
Тимошенко Олена Іванівна

- доктор філософських наук, професор,
проректор Європейського університету,
директор ліцею "Євроленд»


Автор понад ЗО наукових праць.
Нагороди: нагрудний знак «Василь Сухомлинський», «Відмінник освіти України“, Орден Ломоносова, Орден Катерини Великої, Орден Святої Великомучениці Варвари, Почесна грамота Міністерства юстиції України, Почесна грамота Кабінету Міністрів України.




Адміністрація



Гнатенко Тетяна Олександрівна

 — заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею "Євроленд“

 

Адміністрація



Ковальчук Діна Феофанівна

 — заступник директора з виховної роботи ліцею "Євроленд“



Адміністрація




Таран Валентина Григорівна

 — заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею "Євроленд»

Адміністрація


Олійник Вікторія Анатоліївна

 — заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею "Євроленд»